O firmie

W CHEMEX zakupią Państwo on-line wysokiej jakości tradycyjne i nowoczesne dywany w atrakcyjnych cenach. Duży wybór to nasz największy atut – oferujemy efektowne dywany do każdego wnętrza, w tym modne dywany shaggy i dywany o orientalnych wzorach. Jednakże efektowny dywan to nie wszystko, co można zamówić w naszym sklepie internetowym. Także prowadzimy sprzedaż wykładzin dywanowych, wykładzin PCW, chodników i wycieraczek oraz sztucznej trawy.

 

CHEMEX to sklep z dywanami, który prezentuje szeroki wybór produktów już od 1991 roku. Nasza firma została założona w Radomsku i od początku działalności oferowaliśmy w sprzedaży hurtowej i detalicznej wykładziny LENTEX. W 1992 roku wprowadziliśmy do sprzedaży dywany i chodniki. Od roku 1998 prowadzimy udaną współpracę z firmą KARTAL, której modne dywany dystrybuujemy na terenie Polski. Od 2007 roku zajmujemy się sprzedażą asortymentu w naszym sklepie internetowym, oferujemy dywany, chodniki, wykładziny PCW i dywanowe, także dywaniki łazienkowe, wycieraczki, trawę sztuczną.

 

Najwygodniejszym sposobem na zakupy u nas jest złożenie zamówienia przez internet. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Nasze stacjonarne punkty sprzedaży znajdują się w miejscowości Końskie na ulicy Lipowej 13 oraz w Radomsku na ulicy Krakowskiej 36.

 

Jako profesjonalna hurtownia dywanów posiadamy ogromny asortyment w dziedzinie ,,coś na podłogę" , dywany , wykładziny PCV oraz dywanowe a także chodniki, które stanowią doskonałe wyposażenie wnętrz . Nasza hurtownia dywanów poszerza swój asortyment , wprowadzamy nowe wzory oraz nowe kolekcje w bardzo atrakcyjnych cenach . Zapraszamy do współpracy również inne sklepy , jesteśmy otwarci na propozycje.
Sklep internetowy dywanychemex.pl został stworzony aby ułatwić wszystkim użytkownikom poszukujących "dywanów online" zakup oraz doręczenie do własnego domu idealnie dobranych towarów .

Firma CHEMEX specjalizuje się również w doborze odpowiednich wzorów oraz kolorystyki do indywidualnie przesłanych zdjęć pomieszczeń , nasi specjaliści pomogą Państwu oraz zapewnią piękno w mieszkaniu .

 

 

CHEMEX – dywany, wykładziny dywanowe i PCW – zapraszamy serdecznie!

 

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sa za pośrednictwem Dotpay.pl

dotpay