Dywany belgijskie
4 lipca 2018

Dywany belgijskie

Dywany belgijskie

 

Mawiają, że dywan dywanowi nierówny. I powiemy szczerze, że przyglądając się różnym modelom, wiele w tym prawdy. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam pewien rodzaj dywanów, który wyróżnia się spośród innych nie tylko bogatym wzornictwem, dzięki któremu będziecie mogli dopasować go do każdego pomieszczenia, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania. O których dywanach mowa - oczywiście o belgijskich gwiazdach, które podbijają światowy rynek.

 

Wysoka jakość - to ceni każdy klient

 

Zastanawiasz się, dlaczego właśnie belgijskie dywany cieszą się tak ogromną popularnością? Okazuje się, że to ich wysoka jakość wykonania tak przyciąga klientów.

Producenci, którzy od lat tworzą przepiękne sploty, używają do tego wysokogatunkowej przędzy, która jest w stanie przetrwać nienaruszona wiele lat. Dywany wełniane wykonywane są z nowozelandzkiej wełny, która w wielu krajach uznawana jest za tę najwyższej jakości. Dzięki temu każdy dywan, jaki wyprodukują Belgijczycy odznacza się nie tylko doskonałą wytrzymałością, ale przede wszystkim sprężystością i elastycznością. Są także odporne na czynniki mechaniczne. Dla klientów oznacza to tyle, że mogą wykorzystać go praktycznie w każdych warunkach, a dywan nie zniszczy się po pierwszym użyciu.

To, co wyróżnia je spośród innych gatunków, to nie tylko fakt doskonałego utrzymywania ciepła, ale przede wszystkim wysokie właściwości antyelektrostatyczne, dzięki którym dywan doskonale utrzymuje się w czystości. Jest on zbawieniem dla osób, które borykają się z różnego rodzaju alergiami. Producenci zadbali także o to, aby podłogi, na których położony zostanie dywan miały się świetnie - podłożem dla dywanu została bowiem juta, która w żaden sposób nie jest w stanie porysować żadnego panela czy deski drewnianej.

 

Wzory, wzory i jeszcze raz wzory - właśnie za nie klienci kochają belgijskie dywany

 

Producenci belgijskich dywanów zadbali o to, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. W ofercie można znaleźć zatem delikatne dywany, nadające się do pastelowych wnętrz, jak również takie, które doskonale odzwierciedlą charakter klienta - z mocnymi wzorami i kolorami. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Doskonałym rozwiązaniem są cechujące się dłuższą żywotnością dywany shaggy. Większą wytrzymałość nadaje im wełna, która została sprytnie wpleciona w pozostałą część produktu. Dzięki temu, poza większą trwałością, jest on także bardziej ciekawy pod względem wzoru.

Belgijskie dywany, to nie tylko klasyczne wzory, które pasują do eleganckich wnętrz, ale także nowoczesne propozycje, które doskonale sprawdzą się w loftach, czy innych nowoczesnych wnętrzach.

Powrót

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sa za pośrednictwem Dotpay.pl

dotpay