DYWANY NA OKRĄGŁO
7 kwietnia 2021

DYWANY NA OKRĄGŁO

Skoro dywany prostokątne zaliczamy do klasycznych, to wszystkie inne będą tymi nietypowymi, a wśród nich znajdziemy:
 

kwadrat,
koło,
owal,
kształt naturalnego płata skóry (nieregularny),
wszystkie inne nietypowe kształty – kwiaty, zwierzęta itp.

Dywany na okrągło

Dywany w kształcie koła dość często są wybierane jako dodatek do pokoi dziecięcych i to bez względu na to, czy mają one bajkowy motyw, czy też jednolity kolor.

Naszym zdaniem okrągłe dywany dodają uroku każdemu wnętrzu i nie trzeba poprzestawać na jednym. W dużej sypialni możemy rozłożyć dwa dywaniki po obu stronach łóżka. W salonie taki dodatek pięknie pasuje do samotnego fotela, kominka lub/i kwadratowego stolika (tu uzyskamy efekt odwrotny niż w przypadku dywanu kwadratowego).

Przestronne pomieszczenia oraz duże mieszkania loftowe, to doskonałe miejsce do mieszania stylów. Możemy spokojnie rozłożyć klasyczny dywan prostokątny oraz mniejszy, okrągły. Jeśli posiadamy choć częściowo zabudowany taras lub zamkniętą altanę przydomową, to w takich miejscach okrągłe dywaniki również doskonale się sprawdzą, zwłaszcza w towarzystwie dużych roślin doniczkowych.

Urządzając własną, prywatną przestrzeń warto pamiętać o tym, że to MY mamy się w niej czuć dobrze i nieważne są tutaj trendy wnętrzarskie. Wybierajmy takie dywany, które nam się podobają i odpowiadają naszym potrzebom i możliwościom, nawet jeśli czasami efekt końcowy może wywołać krytykę naszych gości. W końcu nie dla nich się urządzamy.W polskich domach owalne czy okrągłe dywany najczęściej wybierane są do takich pomieszczeń, jak przedpokój, kuchnia i łazienka, a przecież dodatek o tym pięknym kształcie doskonale wpasuje się również do salonu i sypialni oraz pokoju dziecięcego.

 

LINK DO DYWANÓW OKRĄGŁYCH:

https://dywanychemex.pl/produkty/kategoria-dywany?shape%5B%5D=3&pf=0&pt=1500


 

Powrót

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sa za pośrednictwem Dotpay.pl

dotpay